witam.poszukuje pracy jako posadzkarz przemysłowy.posiadam dziesięcioletnie doświadczenie w wylewaniu i zacieraniu posadzek betonowych.pracowałem także przy wykonywaniu posadzek z żywic epoksydowych.
tel.530 040 930
Witam Szukam pracy przy posadzkach:
7 letnie doświadczenie przy jastrychach,
3letnie doświaczenie przy żywicy, betonach przemysłowych,zcieranych na gładko.
Prawo jazdy kat.b, w pracy jeździłem busem z przyczepką.
Komunikatywny angielski.
Kontakt wstępny: karczewski83@o2.pl- RAFAŁ
Posadzkarz z wieloletnim doswiadczeniem poszukuje pracy w zawodzie. Interesuje mnie praca w systemie akordu min 150-200 m2 dziennie. Gwarantuje dokladnosc 2 mm na powierzchni 100 m2 . Znajomosc jezyka angielskiego w formie komunikatywnej. Wszelkie pytania prosze kierowac na e-mail.